Reali jalgpallur kritiseeris Gareth Bale`i: olukord on pisut veider

 (2)
Gareth Bale
Gareth BaleFoto: James Wilson, Sportimage/PA Images/Scanpix

Saksamaa jalgpalluri Toni Kroosi arvates on veider, et vigastuse tõttu Madridi Reali viimased mängud vahele jätnud Gareth Bale on otsustanud novembri keskel Walesi koondist esindada.

Bale pole mänginud alates 13. oktoobrist, mil ta sai Walesi ja Horvaatia 1:1 viigimängus vigastada. Walesi koondise peatreener Ryan Giggs kutsus ründava poolkaitsja uuesti koondisse eelseisvateks EM-valikmängudeks Aserbaidžaani ja Ungariga ning Bale on vastanud kutsele jaatavalt.

"See on pisut ebasobiv, kui sa lähed koondise juurde olukorras, kus sa pole klubi esindanud. Vahest pole praegu parim aeg selleks," sõnas Kroos Bale`i olukorra kohta, vahendab Daily Star.

Samas tunnistas Kroos, et waleslane on vaatamata suvisele üleminekusaagale alustanud hooaega hästi ja teinud Reali eest mitu suurepärast esitust: "Arvestades tema olukorda, kus ta oli suvel klubist lahkumas, tundub ta vägagi motiveeritud ja on meie eest hästi mänginud."

Real kohtub täna La Ligas Eibariga ning Bale`i pole selleks mänguks üles antud. Walesi koondise järgmine mäng Aserbaidžaanga on juba nädala pärast.

Futboliit (talgpall)