Samal ajal alistas Madridi Real betise koguni 6:1 ja vähendas vahe tulise rivaali Barcelonaga seitsmele punktile.

Barcelonale oli see koduses liigas alles teine kaotus sellel hooajal, vahendab sport.err.ee

Kataloonia esiklubi mängija Seydou Keita sai esimese poolaja lõpus punase kaardi ning Espanyoli ründaja Ivan de la Pena kasutas ülekaaluolukorra ära ja lõi teise poolaja alguses nelja minuti jooksul kaks väravat.

Yaya Toure lõi pool tundi enne mängu lõppu küll ühe värava tagasi, kuid rohkemaks Barcelona suuteline polnud.

Reali ja Betise mängus löödi kõik väravad esimesel poolajal. Reali eest said kaks tabamust kirja Raul (pildil) ning hiljuti vähese mänguaja üle jonninud Klaas-Jan Huntelaar ning ühe kolli lisasid Gonzalo Higuain ja Sergio Ramos.