Rasked ajad: Hispaania tippmeeskond Valencia pani kõik mängijad müüki


Ferran Torres vahetab Valencia särgi uueks hooajaks Manchester City oma vastu.
Ferran Torres vahetab Valencia särgi uueks hooajaks Manchester City oma vastu.Foto: Barrington Coombs, PA/Scanpix

Hispaania jalgpalliklubil Valencial on rasked ajad. Kodustel meistrivõistlustel tuli neil leppida 9. kohaga ehk tuleval hooajal neil eurosarja asja ei ole. Löök on eriti valus, kuna eelmisel kolmel hooajal mängiti Meistrite liigas. See tähendab, et rahaliselt läheb tunduvalt kitsamaks. Lahendus on aga varnast võtta. Nimelt on Valencia pannud kõik mängumehed müüginimekirja.

Hispaania ajalehe Marca teatel anti meeskonna värskele peatreenerile Javi Garciale teada, et sobiva pakkumise korral ollakse valmis müüma kõiki mängijaid.

Ühe väga suure müügitehingu on Valencia juba teinud. Nimelt ostis Manchester City neilt 40 miljoni euro eest 20-aastase ääreründaja Ferran Torrese.

Praeguseks on Valencia juba ka kinnitanud, et endine Londoni Arsenali poolkaitsja Francis Coquelin on liitunud Villarrealiga. Sama tehingu raames liigub tõenäoliselt Villarreali ka Dani Parejo. Kokku peaks Valencia kahe mängija eest teenima 13 miljonit eurot.

Garcia on andnud klubile teada, et ta sooviks kindlasti vältida potentsiaalse kapteni Jose Gaya müümist, kuid kuuldavasti on tema osas uksele koputamas FC Barcelona.

Futboliit (talgpall)