Ragnar Klavan ja Co loobusid aprillikuu palgast


Ragnar Klavan ja Co loobusid aprillikuu palgast
Ragnar Klavan (vasakul) koos tiimikaaslastegaJonathan Moscrop via www.imago-images.de

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani leivaisa Cagliari teatas, et kõik esindusmeeskonna mängijad on nõustunud loobuma aprillikuu teenistusest.

"President Tommaso Giulini tänab sportlasi, et nad andsid oma panuse ühiskonda praeguses keerulises olukorras, kus on raske ennustada, mida tulevik toob," seisis pressiteates.

Koroonaviiruse pandeemia tõttu on paljud klubid nii Itaalias kui mujal Euroopas pidanud kärpima mängijate palku. Näiteks Itaalia valitsev meister Torino Juventus teatas märtsis, et mängijate sissetulekud külmutatakse neljaks kuuks.

Itaalia jalgpalli kõrgliigas mängiti viimati 9. märtsil. Koroonakriisist räsitud Saapamaal alustasid mitmed klubid möödunud nädalal individuaalsete treeningutega. Kas ja millal saab meistriliiga hooajaga jätkata, pole teada.

Klavan ja Cagliari hoidsid pausi eel tabelis 12. kohta.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
Futboliit (talgpall)