PSG peab megastaaridest loobuma: kas Neymar liitub Manchester Unitediga?

 (9)
Neymar PSG särgis.
Neymar PSG särgis.Foto: Andrew Boyers, Action Images via Reuters/Scanpix

Juba mõnda aega on kirjutatud, et Prantsusmaa suurklubi PSG peab arvatavasti loobuma Neymarist või Kylian Mbappest. Halvemal juhul peab prantslaste jalgpallitiim loobuma mõlemast. Põhjus on Financial Fair Play reeglites.

Nüüd kirjutas mainekas Prantsusmaa spordileht L'Equipe, et loodetavasti saab vähemalt üks ässadest meeskonda siiski jääda. L'Equipe teatab, et PSG kardab praegu paaniliselt sanktsioone, mis võivad kaasneda Financial Fair Play reeglite rikkumisega.

PSG direktorid on ajalehe teatel jõudnud seetõttu selgusele, et vähemalt ühest staarist tuleb järgmisel suvel loobuda.

Ajaleht kirjutab, et kahest suurest staarist on Mbappe praeguseks ehk juba väärtuslikum, kuid huvi Neymari vastu olevat suurem. Kui Neymari on seni peamiselt seostatud Madridi Realiga, siis Prantsusmaa maineka ajalehe teatel on brasiillane hoopis Manchester Unitedi radaril.

L'Equipe'i teatel sai PSG alles hiljuti teada, et Euroopa Jalgpalli Liit UEFA on võtnud nad tõsise uurimise alla ja seetõttu praegu sääraseid ekstreemseid samme kaalutaksegi. Väidetavalt on UEFA valmis karistama PSG-d arvatust karmimalt.

Seotud lood:

Ajalehe teatel ei ole PSG-l seekordsetest süüdistustest pääsu ning nad jääksid kohtus süüdi nii korruptsioonis kui ka Financial Fair Play reeglite rikkumises.

L'Equipe'i teatel on PSG valmis esmalt loobuma Neymarist ning United ongi valmis prantslaste teatel olukorda ära kasutama.

Futboliit (talgpall)