Koos Louis Sahaga ründeliinis alustanud Henry avas skoori 13. minutil, teise palli lõi taanlaste väravasse vahetusest sekkunud Wiltord 76. minutil penaltist.

Põhja-Prantsusmaal Felix-Bollaert staadionil peetud kohtumises sai kodumeeskond publikult märksa soojema vastuvõtu, kui eelmisel nädalal Stade de France`il 1:0 võidu järel Mehhiko vastu.

“Alati on tore kohtumist võita, kuid me ei tohi unustada, et need on kõigest sõprusmängud,” teatas prantslaste juhendaja Raymond Domenech kohtumise järel. “Me peame nende mängudega leidma õige meeskonnavaimu ja koostöö. Oluline on 23 mängija seast leida ka need 11 õiget.”

Prantsusmaa jaoks algab MM-turniir 13. juunil mänguga Šveitsi vastu. Lisaks kuuluvad G-gruppi Lõuna-Korea ja Togo. Taani meeskond suvisele suurturniirile ei pääsenud.