Prantsusmaa jalgpallihooaeg jääb lõpuni mängimata

 (1)
PSG jalgpallurid
PSG jalgpalluridFoto: Benoit Tessier, Reuters/Scanpix

Kuna Prantsusmaa valitsus keelustas kuni septembrikuuni kõik spordivõistlused, jäävad nii Prantsusmaa jalgpalli kõrgliiga kui esiliiga tänavu lõpuni mängimata.

Algselt oli Prantsusmaa jalgpalliliidul plaan, et hooaega jätkatakse 17. juunil ning liigad lõppevad 25. juulil.

Prantsusmaal peatati kõik jalgpallimängud koroonaviiruse tõttu 13. märtsil. Kõrgliiga katkestamise hetkel hoidis kindlalt esikohta valitsev meister Pariisi Saint-Germain, kelle edu lähima jälitaja Marseille` ees oli juba 12 punkti.

Hetkel pole veel selge, kas Prantsusmaa jalgpalliliit otsustab tänavuse meistri välja kuulutada või jääb tiitel sootuks välja andmata.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)