Ka teise poolaja algus ei tõotanud veel midagi erilist. Kohtumise 69. minutil oli seis tasa 3:3 ja mingist suurest üleolekust polnud juttugi. Siis aga skoorisid paarikümne minuti jooksul kaks korda nii Theo Walcott kui Olivier Giroud ning täismaja publikut (60 000 pealtvaatajat) rõkkas joovastuses.

Walcott tegi kohtumises kübaratriki olles täpne 20., 73. ja 90+2 minutil. Giroud skooris 85. ja 87. minutil, kusjuures mängu lülitus prantslane alles 74. minutil vahetusest.

Arsenal on 33 punktiga liigatabelis 5. kohal. Juhib 49 punktiga Manchester United, teine on 42 punktiga Manchester City, kolmandaks tõusis 36 punktiga Tottenham Hotspur, neljas on 35 punktiga Londoni Chelsea, kes homme mängib Evertoniga.