Poom: kes siis kohtunikuga rääkida tohib?

 (19)
Mart Poom
Postimees/Scanpix

“Läksin vaid kohtunikule ütlema, et Ragnar Klavan sai küünarnukiga näkku,” sõnas Mart Poom Horvaatiaga mängus teenitud kollase kaardi kohta ja avaldas imestust, et kui ka kapten kohtunikuga rääkida ei või, kes siis üldse võib.

“Ei vandunud, ei kasutanud mingeid koledaid sõnu — lihtsalt juhtisin tema tähelepanu sellele, aga sain kaardi,” lisas Poom, kirjutab Eesti Päevaleht. “Ka Klavan sai ühes olukorras ülikergelt kaardi. See näitab, et ikka surutakse väikseid riike.”

“Inglased ei kuku nii kergelt pikali kui horvaadid,” lisas Poom, mõeldes eelseisvale valikmängule, kiites samas David Beckhami. “Tema tsenderdused on filigraansed — hästi antud, paraja kõrgusega, super.”

Horvaatiaga mängu 0:1 kaotus valmistas aga Poomile pettumuse: “Punkte ei tulnud, väravaid ei löönud, muidugi pettunud. Aga ma arvan, et võime sirge seljaga Inglismaa-mängule vastu minna.”

“Vahepeal me jäime pressi alla, muutusime natuke passiivseks. Kui sa neile annad natuke võimalust mängida, siis nad hakkavad kohe pressima ja oma mängu peale suruma,” sõnas kaitsja Raio Piiroja horvaatidelt saadud kaotuse järel ETV-le.

“Lõpp oli aga jälle meie päralt. Nägime, et suudame sellise vastasega mängida,” lisas Piiroja.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevaleht Onlines

Futboliit (talgpall)