Poolteist kuud koroonaviirust põdenud Juventuse täht tunnistati lõpuks terveks

 (1)
Poolteist kuud koroonaviirust põdenud Juventuse täht tunnistati lõpuks terveks
Paulo DybalaFoto: Isabella Bonotto, AFP/Scanpix

Argentina jalgpallikoondise ja Torino Juventuse ründetäht Paulo Dybala teatas sotsiaalmeedia vahendusel, et on koroonaviirusest paranenud.

26-aastane Dybala andis esimese positiivse proovi juba 21. märtsil. Hispaania väljaanne El Chiringuito kirjutas eelmisel nädalal, et argentiinlane on andnud kuue nädala jooksul juba neli testi, millest kõik on osutunud positiivseks. Kolmapäeva õhtul saabus aga teade, et argentiinlane on viimaks viirusest paranenud.

"Paljud on viimaste nädalate jooksul sõna võtnud, aga saan lõpuks kinnitada, et olen tervenenud," kirjutas Dybala sotsiaalmeedias. "Tänan kõiki toetuse eest ja olen mõtetes kõigiga, kes selle tõttu jätkuvalt kannatavad. Hoidke end!"

Lisaks Dybalale nakatusid Juventuses koroonaviirusesse ka itaallane Daniele Rugani ja prantslane Blaise Matuidi. Erinevalt Dybalast tunnistati tema tiimikaaslased terveks juba aprilli keskpaigas.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)