Pohlak kritiseerib Rüütlit ja Levadiat

 (67)
Aivar Pohlak
Postimees/Scanpix

Eesti Jalgpalliliidu asepresidendi Aivar Pohlaku sõnul püüavad FC Levadia ja nende peatreener Tarmo Rüütli tähelepanu leida läbi negativismi.

“Olen kindel, et Levadia ja Flora käesoleva aasta euroedu taga on ka pikenenud hooaeg ja suurenenud mängude arv ehk siis needsamad “lumehunnikute otsas turnimised” ja “nurgatagused mängud kunstmuruväljakutel”” kirjutab Pohlak SL Õhtulehes. “Seega kritiseerisid Rüütli ja Levadia meistriks tulnuna iseenda edu allikaid.”

Jalgpallijuhi sõnul on selge, et kui alaliit oleks oodanud liigahooaja pikendamise ja mängude arvu suurendamisega kuni infrastruktuur järele jõuab, siis nad jäänukski ootama.

Pohlak ei saa aru, miks valis Levadia oma viimase mängu toimumispaigaks Punase tänava kunstmuruväljaku, kui see neile meistriks tulemise paigana ei meeldinud. Eesti Jalgpalli Liit andis neile jalgpallijuhi sõnul võimaluse väljakut valida ja näiteks Sportland Arena oli sel hetkel vaba.

Pohlak heidab multimiljonär Viktor Levadale ette, et viimane ei ole teinud püsiinvesteeringuid klubi infrastruktuuri ja paigutanud näiteks Maarjamäe või Kadrioru staadionile valgustust.

Futboliit (talgpall)