Peterburi Zenit pikendas karantiini: võtame võitlust koroonaviirusega väga tõsiselt


Peterburi Zenidi fänn
Peterburi Zenidi fännFoto: Sergei Mikhailichenko/Zumapress/Scanpix

Peterburi Zenidi jalgpalliklubi direktor Aleksander Medvedev teatas, et nad on pikendanud oma sportlaste karantiinis viibimise aega kuni 29. märtsini.

"Mida rangemaid meetmeid järgitakse, seda varem me sellest olukorrast välja pääseme. Seis on keeruline, kuid juhitav. Kõik inimesed meie klubis võtsid seda karantiini tõsiselt," ütles Medvedev Venemaa meediale.

Venemaa meeste jalgpalliliigas pandi koroonaviiruse leviku tõkestamiseks mängud seisma eelmisel teisipäeval. Veel paar päeva varem toimusid suured jalgpallilahingud kümnete tuhandete pealtvaatajate ees.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)