Pato, kes pääses väljakule 23. minutil vigastada saanud Loic Remy asemele, tegi avapoolaja lõpuminutitel seisuks 2:0, kui realiseeris enda teenitud penalti. Mängu avavärava lõi Ruben Loftus-Cheek, teisel poolajal saatis kaks palli Aston Villa võrku Pedro.

Võit kergitas Chelsea Inglise meistriliigas 44 punktiga üheksandale kohale. 32 mänguga vaid 16 silma kogunud Aston Villa on kindlalt viimane.

Meistritiitli eest heitlev Tottenham viigistas täna võõrsil Liverpooliga 1:1. Philippe Coutinho viis teise poolaja alguses kodumeeskonna juhtima, ent juba 12 minutit hiljem lõi Inglise koondise ründetäht Harry Kane Spursi viigivärava.

Tottenham kaotab nüüd mängu vähem pidanud liidermeeskond Leicester Cityle 4 punktiga. Leicester mängib homme võõrsil Southamptoniga.