“Kui Andres ka laupäeval mängib — kas või kümme minutit -, on ta pühapäeval kindlasti koondise juures. Kui aga mitte, jääb ta seekord eemale,” teatas Jensen, kirjutab SLÕhtuleht.

Teisipäeval lülitus Oper, kes on taastunud jalale tehtud artroskoopilisest operatsioonist, oma koduklubi Kerkrade Roda treeningmängus väljakule teisel poolajal (seisul 5:0) ning panustas 8:0 võitu Schaesbergi nimelise meeskonna üle kaks tabamust.

Juhul kui Oper ja Indrek Zelinski peaks vigastusest hoolimata tuleval kolmapäeval mängukõlbulikuks osutuma, võib juhtuda, et Eesti saadab Andorra vastu koondise läbi aegade kaks suurimat täpsuskütti (Operil kirjas 32 ja Zelinskil 26 väravat).

Lisaks neile on ründajatest Eesti koondisse kutsutud Vladimir Voskoboinikov ja Tarmo Neemelo.

Juhul kui Oper siiski mängida ei saa, on Jensen valmis rünnakul kasutama ka Joel Lindpere või Martin Vunki ning ei pea uue ründaja koondisse kutsumist hädavajalikuks.