Karjääri esimese Bundesliga värava löönud Thiaw, kelle isa on pärit Senegalist, pani 30. minutil pea vastu marokolase Amine Hariti karistuslöögile. Stuttgartil viigistas 56. minutil penaltist argentiinlane Nicolas Ivan Gonzalez. Kohtunik määras VAR-i abiga penalti, kuna käega oli kastis palli puutunud senegallane Salif Sane.

Debüüdi Schalke särgis tegi Thiaw juba eelmisel aastal. Tänavu on ta platsile saanud kahes mängus. Eelmises voorus tegi ta täismängu Dortmundi Borussia vastu, kellele kaotati 0:3.

Schalke tänavune hooaeg on alanud masendavalt. Kuuest mängust on teenitud vaid kaks viiki ja neli kaotust, mis annab tabelis eelviimase ehk 17. koha. Viimati maitses Schalke Bundesligas võidurõõmu jaanuaris. Sellest ajast peale on võiduta jäädud tervelt 22 järjestikuses kohtumises.