Bayern jäi sarnaselt reedesele koduliiga mängule, kus tuli vastu võtta 1:4 kaotus Wolfsburgilt, taas hätta oma võimaluste realiseerimisega.

Kuigi Jerome Boateng sai 18. minutil punase kaardi (pärast mida ei suutnud Eric Maxim Choupo-Moting penaltit realiseerida), läks liiga liider mängu 67. minutil Arjen Robbeni peaga löödud väravast 1:0 juhtima. Külalismeeskonna vastus oli kiire ning juba viis minutit hiljem viigistas Benedikt Höwedes (samuti peaga) seisu 1:1-le.

Wolfsburg ei suutnud võõrsil enamat 1:1 viigist Frankfurtiga, Hannover tegi kodus 1:1 viigi Mainziga. Ainsa võidu sai täna kirja Mönchengladbachi Borussia, kes alistas kodus 1:0 Freiburgi.

Bayern on kogunud 19 vooruga 46 punkti ja edestab Wolfsburgi jätkuvalt kaheksa punktiga. Järgnevad Mönchengladbach 33, Schalke 31 ja ühe mängu vähem pidanud Augsburg 30 silmaga.

Homses oodatuimas mängus võõrustab tabelis viimaseks langenud Dortumundi Borussia Augsburgi.