Kõikvõimas Real jäi kaotusseisu juba 10. minutil, standardolukorrast koksas peaga palli väravasse Tiago. Umbes veerand tundi hiljem saabus Cristiano Ronaldo tähetund. Portugaallane viigistas penaltist. Esimene poolaeg viigis 1:1.

Teisel mängupoolel löödi vaid üks värav ja selle autoriks oli 76. minutil Arda Turan. Real loomulikult üritas, aga tulutult. Võitluslikus matšis jagati koguni 11 kollast kaarti, neist Atletico mängijatele seitse.

Atleticol on kolmest mängust 7 punkti ja Realil vaid 3 punkti. Eelmises voorus kaotas Real võõrsil 2:0 eduseisust San Sebastiani Real Sociedadile 2:4.

FC Barcelona jätkab samal ajal ainsana täiseduga. Kolmandas voorus alistati Neymari 79. ja 84. minuti väravatest 2:0 Bilbao Athletic.