Milano Inter tahab Torino Juventusega konkureerida ja palgata Lionel Messi

 (27)
Cristiano Ronaldo on jõudnud Itaaliasse. Kas Lionel Messi järgneb talle?
Cristiano Ronaldo on jõudnud Itaaliasse. Kas Lionel Messi järgneb talle?Foto: LLUIS GENE, AFP/Scanpix

Torino Juventuse jalgpalliklubi hiigeltehing Cristiano Ronaldo hankimiseks on pannud mõtted liikuma ka teistes Itaalia tippklubides. Algavaks hooajaks taas Meistrite liigasse jõudnud Milano Inter kaalub vastukaaluks Lionel Messi palkamist.

Tuttosport kirjutab, et tõenäoliselt ei tehta 31-aastase Messi palkamiseks pakkumist sel suvel, kuid järgmisel võidakse selle peale tõsiselt mõelda. Hiinlastest omanikele (Suning Holdings Group) kuuluval Interil tõenäoliselt rahaga probleeme ei ole, kuid sel suvel jääb Financial Fair Play reeglite tõttu tehing kindlasti ära.

Messi ostmisest rääkis Itaalia meedias avalikult Pirelli tegevjuht ja Interi suur fänn Marco Tronchetti Provera. Pirellile kuulub ka 0,37 protsenti Interist.

“Loodetavasti teeb Suning selle tehingu ära, kui Financial Fair Play reeglid seda lubavad. Messi? Kuidas saab Messile ei öelda?“ küsis Pirelli tegevjuht Tuttospordile antud intervjuus.

Sel suvel on Interi kõige säravamateks tehinguteks olnud Stefan de Vrij ja Radja Nainggolani palkamised. Samal ajal loodetakse enda ridades hoida Mauro Icardit ja Ivan Perišicit. Neist esimene on Madridi Reali ja teine Manchester Unitedi sihikul.

Futboliit (talgpall)