Interi koduväljakul peetud kohtumise ainsa värava lõi 56. minutil Andrea Caracciolo. 80. minutil näidati Novara mängijale Ivan Radovanovicile teist kollast kaarti ning mees pidi väljakult lahkuma. Kuid Serie A viienda koha omanik ei suutnud sellest hoolimata isegi viigiväravat lüüa.

Teistes tänastes Itaalia meistrliiga mängudes leppisid Atalanta ja Lecce 0:0 viiki ning Catania võitis 4:0 Genoat.

Juventuse ja Bologna ning Fiorentina ja Parma vahelised kohtumised on edasi lükatud lumesaju tõttu.

Venemaal tahetakse valimiste tõttu jalgpalliliiga mängud ära jätta

Venemaa siseministeerium on pöördunud spordiministri Vitali Mutko poole palvega, et seoses 4. märtsi Venemaa presidendivalimistega jäetaks ära 3.-5. märtsile planeeritud Venemaa jalgpalliliigade mängud.

Siseministeeriumi teatel on kõik politseinikud märtsi esimesel nädalavahetusel hõivatud valimiste turvamisega ja jalgpallimängudele lihtsalt ei jätkuks korravalvureid, kirjutab lenta.ru.

Venemaa jalgpalliliit on esialgsetel andmetel nõus ära jätma vaid Moskvasse planeeritud mängud. Moskva Spartaki kodumäng Rubiiniga viiakse aga arvatavasti Kaasanisse.

3.-5. märtsil peaks Venemaa meistriliigas toimuma 33. vooru mängud.