Mängu alustasid paremini AC Milani mängumehed, kes lõpuks jõudsid sihile 40. minutil, kui Ante Rebic realiseeris Zlatan Ibrahimovici söödu. Avapoolaja esimesel lisaminutil duubeldas Ibrahimovic juba eduseisu. Milani 2:0 juhtimisel mindi ka vaheajale.

Teisel poolajal tuli aga Inter uue hooga peale ning juba 54. minutiks oli seis tänu Marcelo Brozovici ja Matias Vecino tabamustele 2:2 viigis. 73. minutil pääses Inter juba Stefan de Vrij' väravast juhtima. 4:2 lõppseisu vormistas belglasest ründetäht Romelu Lukaku kohtumise kolmandal lisaminutil.

Lukakule oli see juba hooaja 17. väravaks. Temast enamat on suutnud vaid Rooma Lazio ründetäht Ciro Immobile (25) ja Torino Juventuse ründetäht Cristiano Ronaldo (20).

Inter kerkis võiduga ühtlasi taas Itaalia meistriliiga liidriks. Sarnaselt Juventusele on ka neil koos 54 silma, aga parem väravatevahe annab eelise Interile. Milan hoiab 32 punktiga kümnendat positsiooni.