Kohtumise ainsa värava lõi 77. minutil Paulo Dybala, kes teise poolaja alguses vahetas välja Cristiano Ronaldo. Ründajale andis resultatiivse söödu kaasmaalane Gonzalo Higuain.

Võiduga kerkis Juventus taas liidriks, edestades ühe punktiga Milano Interit.

Punkte kaotasid aga Atalanta ja AS Roma, kes on heitlemas Ragnar Klavani leivaisa Cagliariga neljanda koha nimel. Vähemuses lõpetanud Atalanta leppis võõrsil väravateta viiki Sampdoriaga.

AS Roma kaotas võõrsil mõnevõrra üllatuslikult 0:2 Parmale. Parma eest olid täpsed Mattia Sprocati ja Andreas Cornelius.

Juventusel on liidrina koos 32 punkti, Inter jääb ühe silmaga maha. Laziol ja Cagliaril on kogutud võrdselt 24 punkti, aga parem väravatevahe annab eelise Rooma tiimile. Atalanta ja Roma jäävad omakorda Cagliarist kahe silma kaugusele.