Miks ikkagi ei ilmunud Cristiano Ronaldo UEFA auhinnagalale?

 (7)
Miks ikkagi ei ilmunud Cristiano Ronaldo UEFA auhinnagalale?
Cristiano Ronaldo valiti Meistrite Liiga hooaja parimaks ründajaksFoto: ERIC GAILLARD, Reuters/Scanpix

Juventuse tähtründaja Cristiano Ronaldo oli ainus nominent, kes ei ilmunud kohale Monacos toimunud auhinnagalale, kus jagati välja UEFA parima mängija auhind.

UEFA nimetas aasta parimaks mängijaks Madridi Reali poolkaitsja Luka Modrici. Talle järgnesid Cristiano Ronaldo ja Liverpooli ründaja Mohamed Salah.

Tuttospordi andmetel otsustas Ronaldo viimasel hetkel mitte osaleda auhinnagalal, sest oli kuulnud, et Madridi Reali president Florentino Perez survestas UEFA-d, et auhind tuleks anda Modricile.

Ronaldo agent Jorge Mendes nimetas UEFA otsust valida Modric parimaks mängijaks naeruväärseks. "Seda mängu mängitakse nelja joone vahel, kus Cristiano Ronaldo peaks olema võitja. Ta lõi 15 väravat ja vedas Madridi Reali järjekordse Meistrite liiga võiduni," ütles Mendes Portugali ajalehele Record. "See on lihtsalt naeruäärne

"Miks Ronaldo kohale ei ilmunud? Ainult Ronaldo teab põhjust," sõnas UEFA president Aleksander Ceferin väljaandele La Gazzeta dello Sport. "Ma ütlen ainult seda, et hääletusel osalesid 55 ajakirjanikku ja 80 treenerit. Seega tuleb hääletuse tulemust austada."

Ronaldo siiski auhinnata ei jäänud, sest valiti lõppenud hooaja Meistrite Liiga parimaks ründajaks.

Futboliit (talgpall)