Messi spurtis palgaedetabelis Ronaldost mööda - argentiinlane teenib 25 000 eurot minutis!

 (22)
Cristiano Ronaldo pojaga ja Lionel Messi
Cristiano Ronaldo pojaga ja Lionel Messi Foto: Ben Stansall, AFP/Scanpix

Argentina jalgpallitäht Lionel Messi on tõusnud maailma enimteenivate vutimeeste edetabelis Cristiano Ronaldost mööda esikohale, treenerite arvestuses on kindel liider Manchester Unitedit juhendav Jose Mourinho, kirjutab France Football.

Barcelona tähtmängija Messi teenib tänavuse hooaja eest 126 miljonit eurot, mida on koguni 32 miljonit enam kui Ronaldol. Nimetatud summa sisaldab nii palka, erinevaid boonuseid kui reklaami- ja sponsorsummasid.

France Football jagas Messi palgasumma Barcelona tänavuse hooaja mängude peale ära ning sai argentiinlase teenistuseks koguni 25 000 eurot iga mänguminuti eest.

Eelmisel hooajal oli veel edetabelijuhiks Ronaldo 87,5 miljoniga ning Messi teenistus küündis "vaid" 76,5 miljonini,

Tänavu järgnevad Messile ja Ronaldole Paris Saint-Germaini suurim staar Neymar 81,5, Madridi Reali mängumees Gareth Bale 44 ja Barcelona pallur Gerard Pique 29 miljoniga.

Treenerite esiviisiku moodustavad Mourinho (Manchester United) 26 miljoniga, Hiinas töötav Marcello Lippi 23, Diego Simeone (Madridi Atletico) 22, Zinedine Zidane (Madridi Real) 21 ja Pep Guardiola (Manchester City) 20 miljoniga.

Futboliit (talgpall)