Barcelona pääses kohtumist juhtima 23. minutil kapten Lionel Messi väravast, kes realiseeris penalti. Mõned minutid enne poolaja lõppu aga viigistas Lucas Olaza külaliste poolt seisu.

Vaheajale mindi siiski Barcelona eduseisus, kui esimesel lisaminutil sai oma teise värava kirja Messi. 48. minutil vormistas argentiinlane kübaratriki, meeskonna neljanda värava eest hoolitses Sergio Busquets.

Kindla võidu sai ka Barcelona igipõline rivaal Madridi Real, kes alistas võõrsil 4:0 Eibari meeskonna. Kaks väravat kanti Karim Benzema arvele, ühe tabamuse lisasid veel Sergio Ramos ja Federico Valverde.

Barcelonal ja Realil on võrdselt koos 25 silma, aga parem väravatevahe annab eelise Kataloonia hiiule. Kolmandal kohal paikneb ühe enam peetud mängu juures 23 punkti kogunud Real Sociedad.