Messi nõustus suure palgakärpega ja kritiseeris Barcelona klubijuhte

 (10)
Messi nõustus suure palgakärpega ja kritiseeris Barcelona klubijuhte
Lionel Messi.Foto: Zuma Press / Scanpix

Barcelona jalgpalliklubi suurim täht Lionel Messi teatas, et nõustus koos tiimikaaslastega loovutama oma palgast 70 protsenti.

Eelmisel nädalal ringlesid Hispaania meedias jutud, et Messi ei olnud palgakärpega nõus, aga argentiinlane teatas Instagramis, et nii see pole.

"Tahan selgeks teha, et meie soov on alati olnud palgakärpega kaasa tulla. Saame aru, et oleme erakordses olukorras ja oleme mängijatena olnud alati esimesed, kes on klubi aidanud, kui seda on vaja olnud. Oleme seda vahel seda teinud isegi enda algatusel," kirjutas Messi.

"Meid ei üllata, et klubi tahtis meid mikroskoobi alla panna ja survestada meid tegema midagi, mida oleksime nagunii teinud. Kokkulepe on viimastel päevadel takerdunud, sest tahtsime leida parimat viisi, kuidas aidata klubi ja selle töötajaid. Nüüd on meie kord teatada, et oleme nõus vähendama oma palkasid 70 protsendi võrra, kuni (koroonaviiruse) kriis kestab. Teeme seda eesmärgiga, et klubi töötajad jätkaksid kogu ulatuses palga saamist," lisas ta.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)