Skoori avas 39. minutil brasiillasest ründaja Deyverson. 46. minutil viigistas Neymari nurgalöögist peaga seisu kaitsja Jeremy Mathieu, 64. minutil vormistas lõppskoori Ibai Gomez. Vahetult enne seda oli Lionel Messi pingilt lahingusse saadetud, pärast Gomezi väravat lõppes ka Luis Suareze puhkepäev.

Barcelona peatreenerit Luis Enriquet süüdistatakse juba teisipäevasele Meistrite liiga alagrupimängule mõtlemises, kus kohtutakse Glasgow Celticuga. Selle tõestuseks on tervelt seitse vahetust võrreldes enne koondisepausi peetud mänguga, milles võideti 1:0 Bilbaod.

Madridi Real ei vääratanud ja alistas kindlalt 5:2 Osasuna. Madridi Atletico oli 4:0 parem Celta Vigost, Villareal lõi 2:0 Malagat ja Sevilla 2:1 Las Palmase meeskonda.

Tabeliseis kolme mängu järel: 1. Real 9 punkti, 2. Sevilla 7, 3. Las Palmas 6, 4. Barcelona 6, 5. Atletico 5, 6. Villareal 5, 7. Alaves 5.