Messi avameelses intervjuus: Neymar tahtis Barcelonasse naasta, mul puudub info klubi pingutuste kohta

 (11)
Lionel Messi ja Neymar on head sõbrad ning sooviksid taas ühes klubis mängida.
Lionel Messi ja Neymar on head sõbrad ning sooviksid taas ühes klubis mängida.Foto: ELSA, AFP/Scanpix

FC Barcelona jalgpalliklubi tähtmängija Lionel Messi andis avameelse intervjuu seoses Neymari suvise üleminekusaagaga. Messi tunnistas väljaandele Diario Sport, et brasiillane soovis kangesti Barcelonasse naasta. Üleminekust aga asja ei saanud ning Neymar jätkab karjääri PSG ridades.

„Kas sa arvad, et Barcelona tegi enda poolt kõik võimaliku Neymari naasmiseks? Ma ei tea seda. Ma tõesti ei tea, kas kõik sai tehtud. Mul ei olnud läbirääkimiste kohta väga palju infot,“ tunnistas Messi.

„Ma ei tea, mida juhatus tegi või lubas. Tean ainult enda eravestlust Neymariga. Ta rääkis sündmuste käigust ning lisas, et soovib kangesti Barcelonasse naasta,“ avaldas Messi.

„Mulle oleks Neymari taasliitumine väga meeldinud. Saan aru, et osad inimesed olid selle ülemineku vastu. See on ka normaalne, kui võtta arvesse, mis juhtus ja kuidas ta klubist lahkus,“ lisas argentiinlane.

Neymar liikus Barcelonast PSG-sse 2017. aasta suvel. Pariisi suurklubi maksis ründaja eest maailmarekordilised 222 miljonit eurot. Hiljem hakkasid Neymar ja Barcelona kulutama kohtuuksi, et paika panna kohtustused seoses brasiillasele lubatud lojaalsusboonustega.

Futboliit (talgpall)