Vahet oli vaid niipalju, et kui liigas peetud kohtumises läks Liverpool meeskonna kapteni Steven Gerrardi väravast juhtima ja Tim Cahill viigistas, siis karikasarjas viis Joleon Lescott 27. minutil ette Evertoni ning Gerrard viigistas 54. minutil, kirjutab sportnet.ee

Lisaks Liverpoolile ja Evertonile tuleb tihedas mängude kalendris kordusmänguks aeg leida ka Doncaster Roversil ja Aston Villal (0:0), Sunderlandil ja Blackburn Roversil (0:0), West Bromwich Albioni ja Burnleyl (2:2), Derby Countyl ja Nottingham Forestil (1:1) ning Cardiff Cityl ja Arsenalil (0:0).

Kõigis paarides peetakse korduskohtumine teisena nimetatud klubi koduväljakul 3. ja 4. veebruaril.

Täna loositi paaridesse ka 5. ringi meeskonnad, 14. veebruaril kohtuvad Sheffield United — Hull City, Watford — Chelsea, West Ham United — Middlesbrough, Sunderland või Blackburn Rovers — Coventry City, Derby County või Nottingham Forest — Manchester United, Swansea City — Fulham, Liverpool või Everton — Doncaster või Aston Villa ja Cardiff City või Arsenal — West Bromwich Albion — Burnley.