Mängu ainsa värava lõi inglaste poolel Paul Scholes, kes saatis 14. minutil suurepärasest kauglöögist palli Barcelona väravasse.

Omad võimalused olid avapoolajal ka hispaanlastel, kuid väravani nad ei jõudnud. Deco pääses seejuures kahel korral ohtlikult löögile — esimesel korral oli ülesannete kõrgusel Edwin van der Sar, teisel juhul lendas löök väravast mööda.

Teist poolaega domineerisid juba hispaanlased, kes pidid mängu päästmiseks kindlasti väravani jõudma. United üritas samal ajal seisu hoida ja vastas enamasti vaid vasturünnakutega.

Barcelona midagi üliohtlikku luua ei suutnud ja kuigi vahetusest mängu toodud Thierry Henryl avanes paar võimalust, väravat ei sündinud ja mängu pööret ei tulnud.

1:0 võit viis esimesena finaali Manchester Unitedi, kuna poolfinaali avamäng Hispaanias oli nädal tagasi lõppenud 0:0 viigiga. Vaata mängu pildigaleriid siit.

Kolmapäeval on teises poolfinaalis Stamford Bridge`il vastamisi Londoni Chelsea ja Liverpool (avamäng 1:1).