Meistriliiga klubide koosseisud selgumas

 (8)
Levadia jalgpalliklubi omanik Viktor Levada
Postimees/Scanpix

Eesti jalgpalli meistriliiga hooaja alguseni on jäänud vaid kolm nädalat ning meeskondade koosseisud hakkavad tasapisi selgemaks muutuma.

Rahvusvahelisteks üleminekuteks lubatud aeg sai jaanuarikuu lõppedes juba läbi, uusi täiendusi on võimalik soetada veel vaid kodumaiste tehingutega, kirjutab soccernet.ee.

Hooaja eel võib oodata veel palju muudatusi just eelkõige Flora-süsteemi siseste liikumiste näol. Enim puudutab see FC Florat, Viljandi Tulevikku ja Esiliigas pallivat Valga Warriori.

Soccernet.ee on koostanud nimekirja senistest üleminekutest, kuid paljuski põhineb see mitteametlikel andmetel. Põhjus väga lihtne — ametlikuks saavad koosseisud alles 2. märtsil.

Kuigi TVMK on oma ridu jõudsalt tugevdanud, peab Triobet uue hooaja favoriidiks endiselt tiitlikaitsjat Levadiat. Muutused on TVMK siiski mööda tõstnud mullu hõbeda ja pronksi jaganud Transist ja Florast.

Tartu Maag Tammeka šanssideks tiitel võita pakutakse üks kahekümne viie vastu, ülejäänud klubide võimalustesse ei usu ükski reaalselt mõtlev inimene.

Meistriliiga klubide koosseisude muudatused

Futboliit (talgpall)