ManU võib värava eest tänulik olla ka Liverpooli väravavahile Pepe Reinale, kes Cristiano Ronaldo vabalöögi O`Shea jalale pillas. Viimased minutid mängis seejuures külalismeeskond vähemuses, sest 86. minutil oli Paul Scholes saanud punase kaardi.

ManU võitu jääb varjutama Wayne Rooney saadud vigastus, mille järel 73. minutil hilisem väravaautor O`Shea platsile tuli.

Chelsea võitis võõrsil Portsmouthi 2:0 ja jääb nüüd liidrist Manchester Unitedist ühe vähempeetud mängu juures 9 punktiga maha. Didier Drogba sai selles mängus kirja oma käesolava hooaja 29. värava, teise Chelsea värava lõi täna Salomon Kalou.

Meeskondade koosseisud:
Liverpool: Reina, Finnan, Carragher, Agger, Riise, Gerrard, Alonso, Sissoko (Crouch 79), Gonzalez (60 Aurelio), Kuyt, Bellamy (Pennant 69).
Man Utd: Van der Sar, Neville, Ferdinand, Vidic, Evra (Silvestre 63), Ronaldo, Carrick, Scholes, Giggs, Rooney (O’Shea 73), Larsson (Saha 67).