Hollandi jalgpallikoondise puurivaht tõrjus kolm järjestikust penaltit ja Manchester United võitis 11 meetri karistuslöögid 3:0. Van der Sar pareeris Claudio Pizarro, Frank Lampardi ja Shaun Wright-Phillipsi üritused.

Ryan Giggs oli avapoolaja 35. minutil ManU juhtima viinud, poolaja lõpus Chelsea käesoleva suve ost Florent Malouda viigistas. Seisuga 1:1 ka normaalaeg lõppes, mille järel asuti kohe realiseerima penaltisid.

Suvel 47 miljonit naelsterlingit uutele mängijatele kulutanud Sir Alex Ferguson ei lülitanud mängu algkoosseisu ühtegi uut pallurit. Chelsea peatreener Jose Mourinho ei saanud kasutada vigastatud John Terryt ja Didier Drogbat.

Meeskondade koosseisud:
Chelsea: Cech, Johnson (Sidwell 78), Carvalho, Ben Haim, Ashley Cole (Diarra 67), Wright-Phillips, Essien, Mikel, Lampard, Malouda (Pizarro 51), Joe Cole (Sinclair 82).
Man Utd: Van der Sar, Brown, Vidic, Ferdinand, Evra, Ronaldo, Carrick, O’Shea, Silvestre (Nani 68), Giggs (Fletcher 81), Rooney.