Unitedi jaoks sai kodune kohtumine õnnetu alguse, sest juba 4. minutil viis Peter Crouchi lähilöök külalised juhtima. United jõudis 43. minutil küll Robin van Persie tabamusest viigini, ent vaid kaks minutit hiljem olid külalised taas täpsed ja läksid vaheajale 2:1 eduseisus, vahendab Soccernet.ee.

Teisel poolajal jätkas United väravate jahtimist ning kohtumise lõpus olid vaid kaheminutilise vaheaja järel täpsed Wayne Rooney ja Javier Hernandez, tuues Unitedile tähtsa võidu.

Liverpooli duo Luis Suarez - Daniel Sturridge jätkab võimsalt. Täna toodi kodumeeskonnale 4:1 võit West Bromwichi üle. Everton sai võõrsil väärt võidu Aston Villa üle, Norwich ja Cardiff tegid väravateta viigi ning Southamtoni imeline hoog jätkus 2:0 võiduga Fulhami üle. Päeva esimeses mängus oli Arsenal alistanud võõrsil 2:0 Crystal Palace`i.

9 vooru järel juhib Inglise kõrgliigat 22 punkti kogunud Arsenal. Liverpool on 20 punktiga jätkuvalt teine, kolmandat kohta tõusid 18 punktiga jagama Southampton ja Everton. Tõsi, neist võivad mööduda veel nii Tottenham, Manchester City kui Londoni Chelsea, kellel on üheksanda vooru mäng veel pidamata.