3. minutil tegi Dejan Stefanovic karistusalas vea Wayne Rooney vastu ja kohtunik määras 11 meetri karistuslöögi, mille realiseeris Louis Saha. 10. minutil saatis ilusast vabalöögist palli väravasse Cristiano Ronaldo ja seis oli 2:0.

Viimased 20 aastat Manchester Unitedit juhendanud Sir Alex Fergusoni meeleheaks lõi lõppseisuks 3:0 Nemanja Vidic, kes saatis väravasse Gary Neville’i suurepärase tsenderduse.

Manchester Unitedil on nüüd turniiritabeli liidrina 28 punkti, pühapäeval oma 11. vooru kohtumise pidaval Chelsea`l 25 silma. Järgnevad Bolton 20 ja Portsmouth 19 punktiga.

Tiitlikaitsja Chelsea mängib pühapäeval võõrsil Tottenhamiga. Spurs pole Chelsea vastu võidurõõmu maitsnud 32 viimases kohtumises. Viimane Tottenhami võit pärineb 10. veebruarist 1990, mil Stamford Bridge`il võideti 2:1 ja võiduvärava lõi Gary Lineker.

Arsenalil seisab pühapäeval ees külaskäik teise Londoni klubisse West Ham Unitedisse. United on suutnud seni meistriliigas Arsenali koduväljakul võita vaid korra — 1999. aastal 2:1.