Ander Herrera viis küll 28. minutil ManU juhtima, ent juba kaks minutit hiljem Ki Sung-Yueng viigistas ning 73. minutil lõi Bafetimbi Gomis Swansea võiduvärava.

Chelsea ei suutnud kodus Burnley vastu enamat 1:1 viigist. Liidermeeskond liikus Branislav Ivanovici juhtvärava järel kindla võidu suunas, kuid 70. minutil sai Nemanja Matic punase kaardi ning kümmekond minutit hiljem tõi Ben Mee tabamus tabeli lõppu kuuluvale Burnley`le üllatuspunkti.

Päeva viimases mängus purustas Manchester City oma koduväljakul Newcastle Unitedi koguni 5:0. Kaks väravat sai kirja David Silva.

Chelsea on 26 vooru järel kogunud 60 punkti, tabelijuhile järgnevad Manchester City 55, täna Crystal Palace`it 2:1 võitnud Arsenal 48 ja ManU 47 punktiga. Tihedalt esineliku kannul on Southampton 46, Tottenham 43 ja Liverpool 42 silmaga, kusjuures kõigil neil on üks mäng varuks.