Avapoolajal sai kahe väravaga hakkama Danny Welbeck, kelle 15. ja 18. minuti väravad andsid külalismeeskonnale kiire 2:0 edu. Viimase värava lõi 52. minutil Tom Cleverley.

Tänase võidu järel on United tabelis 8. kohal, jäädes liidrist Arsenalist maha 10 silmaga. United on Aston Villa kodus löömatuks jäänud alates 1995. aastast.

Teises Londonis peetud mängus pidi Tottenham võtma vastu valusa 0:5 kaotuse Liverpoolilt. 64. minutil eemaldati punase kaardiga kodumeeskonna ridadest Paulinho. Luiz Suarez sai maha kahe väravaga, ülejäänud tabamused tegid Jordan Henderson, John Flanagan ja Raheem Sterling.

Tottenhamile oli see suurim koduväljakul saadud kaotus 16 aasta jooksul. Viimane taoline pärineb 1997. aastast, kui Chelseale jäädi alla 1:6.

Kolmandas mängus tegid Norwich ja Swansea 1:1 viigi.

Tabeliseis pärast 16. vooru: 1. Arsenal 35 punkti, 2. Liverpool 33, 3. Chelsea 33, 4. Manchester City 32, 5. Everton 31, 6. Newcastle United 27, 7. Tottenham 27, 8. Manchester United 25.