ManU peatreener Ferguson saatis Vieirale ähvardava hoiatuse

 (20)
ManU peatreener Ferguson saatis Vieirale ähvardava hoiatuse
AFP / Scanpix

Manchester Unitedi peatreener Sir Alex Ferguson saatis Patrick Vieirale pärast viimase ütlusi BBC-le, kus ta väitis, et kohtunikud on Inglise meistrite vastu alati liiga leebed olnud, ähvardava hoiatuse.

Arsenali legendaarne mängumees Vieira on Sir Alex Fergusoniga ning tema käe all mänginud jalgpalluritega aastaid rivaaliseisus olnud. Suurimaks vastaseks profikarjääri jooksul võib pidada Roy Keane'i ning kuna Vieira tegi maha ka Unitedi otsust tagasi mänguplatsile tuua Paul Scholes, otsustas Ferguson Vieirale vastulöögi anda.

"Võime ka Keane'i tagasi tuua, kui ta tahab asja huvitavaks muuta," lausus Ferguson, kelle sõnul Vieira jutt on täiesti absurdne. "Iga klubi pääseb mõnel korral, mõnikord tehakse häid, mõnikord halbu otsuseid. See kõik tasakaalustub hooaja jooksul ning ei muutu mitte kunagi."

Ferguson oli samuti üllatunud, et Vieira, kes on Manchester City jalgpalliarengu juht, sellisel teemal sõna võtab. "Tema ütlusest võib välja lugeda, et kohtunikud on terve hooaja valesti vilistanud. Tema puhul on tegemist ametnikuga, seega ei tohiks ta kohtunike tegevust üldse kommenteerida."

Futboliit (talgpall)