Viik oli mängu käiku arvestades täiesti õiglane tulemus. Unitedi eest tegi täna debüüdi ka Argentina vutitäht Angel Di Maria, kes pidi aga 68. minutil krampide tõttu platsilt lahkuma. United maksis argentiinlase eest mäletatavasti rekordilised 57,9 miljonit naela.

ManU-l on kolme vooru järel turniiritabelis vaid kaks punkti, Burnley teenis täna esimese punkti.

Täna sündis teinegi üllatus, kui tiitlikaitsja Manchester City jäi koduväljakul alla Stoke Cityle 0:1. Külaliste ilusa soolovärava lõi Mame Diouf 58. minutil. Manchester City loovutas täna esimesed punktid.

Kolmanda järjestikuse võidu teenis täiseduga jätkav Walesi klubi Swansea City, alistades koduväljakul West Bromwichi 3:0.

Chelsea võitis võõrsil Evertoni koguni 6:3 ja jätkab samuti täiseduga. Diego Costa lõi Chelsea poolel kaks väravat, oma endise koduklubi vastu sai värava kirja Evertoni ründaja Samuel Eto'o.