ManU väravad lõid Old Traffordil 4. minutil Michael Carrick ja 50. minutil Wayne Rooney. ManU domineeris mängu, kuid teisel poolajal oleks Sheffieldil olnud õigus penaltile, kui Gabriel Heinze tõmbas maha Luton Sheltoni.

Manchesteri klubi eest ei teinud kaasa Watfordiga mängus vigastada saanud keskkaitsja Rio Ferdinand ja väravavaht Edwin van der Sar.

Chelsea peab oma 33. vooru mängu täna ja seda võõrsil West Ham Unitedi vastu, kes on väljalangemistsoonis. Pärast tänast jääb liidritel mängida veel 5 vooru.

Teises teisipäevases mängu alistas Arsenal kodusel Emirates Stadium`il Manchester City 3:1. Võitjate poolel jõudsid väravani Tomas Rosicky (12. minutil), Cesc Fabregas (70.) ja Julio Baptista (80.). Avapoolaja lõpus oli DaMarcus Beasley viigistanud.

Arsenal tõusis tänu võidule kolmandaks — neil on 62 punkti (34-st mängust). ManU-l on 81 (33), Chelseal 75 (32) ja Liverpoolil 61 (33) punkti.