Manchester Unitedi võidumängus turniiritabelis viimasel kohal paikneva Watfordi vastu lõid väravad Cristiano Ronaldo (penaltist) 20., Lloyd Doyley (omavärav) 61., Henrik Larsson 70. ja Wayne Rooney 71. minutil.

Chelsea 3:0 võidumängus Blackburni vastu tegid skoori Didier Drogba 6., Frank Lampard 67. ja Salomon Kalou 90. minutil.

Teistes eile toimunud mängudes viigistasid Bolton ja Charlton 1:1 ning Newcastle United võitis 3:1 Aston Villa.

9,65 miljoni naelsterlingi eest Aston Villasse ostetud Ashley Young lõi küll kohe oma debüütmängul värava, kuid Newcastle Unitedile kindlustasid kolm väärtuslikku võidupunkti James Milneri, Kieron Dyeri ja Antoine Sibierski väravad.

25. vooru järel on ManU-l 60, Chelseal 54 ja Liverpoolil 49 punkti.

Laupäeval mängib Chelsea võõrsil Charltoniga, Liverpool kodus Evertoniga ja Arsenal võõrsil Middlesbrough`ga. ManU pühapäevane vastane on võõrsil Tottenham.