F-alagrupis vajas Lissaboni Benfica Old Traffordil Manchester Unitedi vastu võitu, et 16 parema hulka pääseda. Benfica jõudiski esimesena väravani, kui 27. minutil viis nende kaitsemängija Marcos Nelson suurepärasest kauglöögist Portugali klubi juhtima.

Avapoolaja lõpuminutil lõi ManU kaitsja Nemanja Vidic kodupubliku rõõmuks peaga viigivärava ja edaspidi United end enam üllatada ei lasknud. 61. minutil lõi Ryan Giggs 2:1 ja 75. minutil Louis Saha lõppseisuks 3:1. 4-5-1 formatsiooniga alustanud ManU leidis oma mängu avapoolaja lõpupoole, kui asuti mängima tavapärases 4-4-2 stiilis.

Teises F-grupi mängus kaotas Celtic võõrsil Taani meistrile FC Copenhagenile 1:3, kuid šotlased olid juba enne tänast edasipääsu kindlustanud. Alagrupi võitis ManU 12 punktiga, järgnesid Celtic 9, UEFA karikasarjas jätkav Benfica ja Copenhagen 7 punktiga.

G-alagrupis oli Londoni Arsenal võõrsil raskustes FC Porto vastu, kuid suutis 0:0 viigi välja mängida. Kahel korral suutsid Porto mängijad Arsenali posti lüüa, kuid väravani ei jõutud. Viik rahuldas mõlemat meeskonda, kuigi alagrupi võitmiseks oleks Porto võitu vajanud.

Teises sama grupi mängus pidi Moskva CSKA edasipääsulootuste säilitamiseks igal juhul Hamburgi võitma, kuid venelastel tuli Saksamaalt lahkuda 2:3 kaotusega. Seejuures suutis Hamburg alles kohtumise viimase kuue minutiga Rafael van der Vaarti ja Boubacar Sanogo väravatest mängu enda kasuks pöörata.

G-alagrupi võitis Arsenal 11 punktiga, järgnesid sama arvu punktide juures Porto, 8 punkti kogunud CSKA ja alles viimases voorus punktiarve avanud Hamburg 3 silmaga.

E-alagrupis olid juba enne viimast vooru kaks paremat selgunud. Madridi Real viigistas Kiievis kohaliku Dünamoga 2:2, Lyon kodus Steauaga 1:1. Real jäi Kiievis 0:2 kaotusseisu, kuid Ronaldo kaks väravat päästsid neile viigipunkti.

Prantsusmaa valitsev meister Lyon võitis alagrupi 14 punktiga, Real kogus 11, Steaua 5 ja Dünamo 2 punkti.

H-alagrupis oli enne tänast lahtine teine edasipääseja AC Milani järel. Prantslaste Lille suutis viimases voorus alistada võõrsil AC Milani 2:0 ja tagas sellega pääsu 16 parema hulka. AEK tuli samal ajal võõrsil Anderlechti vastu välja 0:2 kaotusseisust ja 2:2 viik tagas neile UEFA karikasarja koha. Milan kogus 10, Lille 9, AEK 8 ja Anderlecht 4 punkti.

Seega on käesoleva hooaja UEFA Meistrite Liigas 16 parema hulka jõudnud 4 Inglismaa klubi (Chelsea, Liverpool, Manchester United ja Arsenal), 3 Hispaania klubi (Barcelona, Valencia, Madridi Real), 3 Itaalia klubi (Inter, AS Roma, AC Milan), 2 Prantsusmaa klubi (Lyon, Lille) ning üks klubi Saksamaalt (Bayern), Hollandist (PSV), Šotimaalt (Celtic) ja Portugalist (FC Porto).