Šahtar alistas koduväljakul sakslaste VfL Wolfsburgi 3:0 ja pääses edasi üldskooriga 5:1. Junior Moraes lõi kaks väravat.

FC Copenhagen lükkas konkurentsist Türgi klubi Istanbul Basakshehiri, kui oli kodus parem samuti 3:0. Taani noortekoondise ründaja Jonas Wind sai kirja kaks väravat. Avamängu olid võitnud türklased 1:0.

Milano Interi ja Getafe vastasseisus selgus edasipääseja ühe mänguga, mis peeti täna Saksamaal Gelsenkirchenis. Itaallased alistasid Hispaania klubi tänu Romelu Lukaku 33. ja Christian Erikseni 83. minuti väravatele 2:0. Veerand tundi enne lõppu oli Hispaania klubil suurepärane võimalus viigistamiseks, kuid Jorge Molina ei suutnud siis penaltit realiseerida.

Manchester United, kes oli Linzi Laski võitnud avamängus 5:0, tuli täna kaotusseisust välja ja teenis 2:1 võidu. Philipp Wiesinger viis külalised teise poolaja alguses juhtima, paar minutit hiljem Jesse Lingard viigistas ja lõpuminutitel lõi Anthony Martial inglaste võiduvärava.

ManUtd läheb veerandfinaalis kokku FC Copenhageniga. Inter saab vastase paarist Glasgow Rangers - Leverkuseni Bayer.