Paul Scholes viis 15. minutil kauglöögist Unitedi juhtima, 53. minutil Benjani viigistas.

Kohtumise lõpetasid mõlemad meeskonnad kümnekesi — 83. minutil teenis teise kollase kaardi Sulley Muntari, kaks minutit hiljem sai punase Cristiano Ronaldo.

Chelsea võitis eile võõrsil Readingi 2:1, kuigi väravavaht Petr Cechi räige eksimus lasi kodumeeskonnal Andre Bikey väravast juhtima asuda. Chelsea väravad lõid kohe teise poolaja alguses Frank Lampard ja Didier Drogba.

Täiseduga jätkab ka Sven-Goran Erikssoni juhendatav Manchester City, kes võitis eile Michael Johnsoni väravast Derby 1:0.

Kaks võitu on lisaks Manchester City`le ka Evertonil ja Chelsea`l, paljud meeskonnad on aga mänginud vaid ühe kohtumise (k.a. Liverpool ja Arsenal).