Jan Vennegoor of Hesselink viis 21. minutil Old Traffordil 74000 pealtvaataja ees peetud kohtumises külalismeeskonna juhtima. Üheksa minutit hiljem tegi Celticu väravavaht Artur Boruc väljajooksul Ryan Giggsi vastu vea ja Louis Saha realiseeris penalti — 1:1.

40. minutil viis Saha Unitedi juhtima, kuid avapoolaja lõpus seadis Shunsuke Nakamura suurepärane trahvilöök jalule viigi 2:2. Kohe teise poolaja alguses sündis Manchester Unitedi 3:2 võiduvärav, mis sai alguse Madridi Realist Šotimaa klubisse siirdunud Thomas Graveseni valesöödust Paul Scholes`ile. Kolmanda palli saatis šotlaste väravasse Ole Gunnar Solskjaer. Sahal oli veel mitmeid võimalusi hat-trick vormistada, kuid seis enam ei muutunud.

Teises F-grupi mängus tegi Benfica võõrsil Taani meistri FC Copenhageni vastu 0:0 viigi.

Teises voorus võtab Benfica vastu Manchester Unitedi ja Celtic FC Copenhageni.