ManU väravad lõid 23. vooru võidumängus Javier Hernandez (38. minutil) ja Dimitar Berbatov (53. minutil). Mõlemad tabamused sündisid penaltilöögist.

Unitedile tegi samal ajal suure teene hiljuti nende ridadest lahkunud poolkaitsja Darron Gibson, kes lõi Evertoni särgis värava Manchester City´le. Evertoni 1:0 üleolek tähenda seda, et turniiritabeli tipus on kahel Manchesteri suurklubil võrdselt 54 punkti. Väravate vahe annab hetkel eelise City´le.

Tabeli kolmas Tottenham Hotspur oli kodus kindlalt üle Wiganist. Gareth Bale lõi tulemusega 3:1 lõppenud mängus kaks väravat. Neljandal kohal püsiv Chelsea teenis aga Swansea City vastu hädise viigipunkti, vastaste omaväravast kolmandal üleminutil. Seisuks 1:1. Tottenhamil on punkte 49 ja Chelseal 42.

Liverpool alistas võõrsil Wolverhamptoni 3:0.