Madridi Reali president lubas, et klubi soetab suvel "briljantseid" mängijaid

 (10)
Madridi Reali president lubas, et klubi soetab suvel "briljantseid" mängijaid
Madridi Reali president Florentino PerezAcero/Alter Photos/Sipa USA

Hispaania suurklubi Madridi Reali president Florentino Perez lubas, et klubi kavatseb suvel täiendada oma ridu mitme suure mängijaga.

Hispaania klubis on pärast hooaja lõppu toimunud mitmed suured muutused. Klubi endine peatreener Zinedine Zidane astus ametist tagasi ning tema asemel on uueks lootsiks Hispaania koondise juurest vallandatud Julen Lopetegui.

Lisaks lahkus Madridist klubi suurim staar Cristiano Ronaldo, kes siirdus Itaalia tippmeeskonda Torino Juventusesse 105 miljoni euro eest.

"Me peame tugevdama oma meeskonda," sõnas Perez. "Tegu on suurepärase meeskonnaga, mida me tugevdame mitme briljantse mängijaga."

"Meil on käsil klubi ajaloo kõige rikkam periood, oleme võitnud palju tiitleid," lisas Madridi klubi president. Oleme majanduslikult võimsad ja meil on millionite fännide toetus."

"Me kavatsema jätkata võidukat teekonda ning keegi ei tohiks selles kahelda. Paljud arvasid, et on võimatu võita kolm Meistrite Liiga tiitlit järjest. Me oleme Madridi Real ja tahame alati rohkem."

Futboliit (talgpall)