Madridi Reali mängijad nõustusid palgakärpega


Madridi Reali tähtmängijad.
Madridi Reali tähtmängijad.Foto: SERGIO PEREZ, Reuters/Scanpix

Madridi Reali jalgpalliklubi mängijad ja treenerid nõustusid palgakärpega. Klubi teatel on palgakärpe suuruseks 10 kuni 20 protsenti. Sellega soovitakse vältida koroonaviirusega kaasnevaid negatiivseid majanduslikke mõjusid.

Klubi esindajate sõnul sõltub palgakärpe suurus tänavuse hooaja edasisest saatusest. Kui tänavune hooaeg õnnestub lõpuni mänida, siis jääb palgakärpe suuruseks 10 protsenti. Kui hooaeg aga tühistatakse, siis on palgakärpeks 20 protsenti.

Palgakärpega nõustusid ka Madridi Reali korvpallimeeskonna liikmed ja klubi juhatus.

Madridi Atleticos ja FC Barcelonas on palgakärped samal ajal palju suuremad. Mõlemas klubis kärbiti mängupausi ajaks pallurite palka 70 protsenti.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)