Avavärava lõi hollandlane Ruud Van Nistelrooy juba 35 sekundil. Kehvalt mängis selle kauglöögi ajal Atletico puurivaht Leo Franco.

32. minutil virutas Atletico kaitsja Luis Perea mängusituatsioonis Reali teisele hollandlasele Wesley Sneijderile ja teenis punase kaardi.

Kuus minutit hiljem hilines Van Nistelrooy Maniche takistamisel ja sai kohtunikult samuti punase kaardi.

Mängu eelviimasel minutil andis kohtunik Atleticole karistuslöögi ja Simao saatis suurepärase kauglöögi Reali väravasse — 1:1.

Järgnevalt lisas kohtunik koguni kuus lisaminutit. Viimasel minutil tegi John Heitinga karistusalas Royston Drenthe vastu rumala vea ja Gonzalo Higuaini realiseeritud penalti garanteeris Realile 2:1 võidu.