Katalaanidele tõi seekordse tiitli 4:2 võit Deportivo La Coruna üle. Võitjate ridades säras loomulikult nende suurim täht Lionel Messi, kelle arvele jäi kolm väravat.

Barcelona asus 7. minutil Philippe Coutinho väravast juhtima. 38. minutil suurendas Messi külaliste eduseisu. 40. minutil lõi Lucas Perez ühe värava tagasi ning 64. minutil tõi Emre Colak tabloole viiginumbrid.

Kohtumise lõpus oli aga Messi soolo. Esmalt viis ta 82. minutil Barcelona taas ette ning seejärel vormistaas ta 85. minutil lõppseisu.

Barcelonal on nüüd tabelis 86 punkti ja pidada on neil veel neli matši. Teine on Madridi Atletico 75 silmaga, kuid neil on mängida veel ainult kolm kohtumist. Madridi Real on 71 punktiga kolmas, kuid neil on võrreldes Atleticoga üks mäng varuks.