Londak kuulus tavapäraselt Bodö/Glimti põhikoosseisu ning Alo Bärengrub ei mahtunud seekord meeskonna koosseisu, kui Stabaeki vastu asuti juba 2. minutil juhtima ning 69. minutil löödi teinegi värav, vahendab soccernet.ee

Nullimängule lähedal olnud Eesti koondise väravavahi jaoks lõppes kohtumine aga kurvalt, kuna kohtunik näitas talle 87. minutil Mounir Hamoudi takistamise eest punast kaarti ning määras vastastele penalti.

Londak jooksis kaitsest läbi pääsenud ründajale vastu, kuid vastasel õnnestus pall temast mööda lükata ning suure hoo pealt takerdus ta väravavahi põlve taha.

Kohtunik hindas seda olukorda punase kaardi vääriliseks, mispeale Londak imestunult peast haaras.

Vahetusest sekkunud varuväravavaht Jonas Ueland Kolstad ei suutnud penaltit tõrjuda, kuid mäng lõppes siiski Bodö/Glimti 2:1 võiduga.

Ka järgmises liigamängus tuleb ilmselt temal postide vahel seista, kuna Londaku eemaldamisega kaasneb mängukeeld.

Enar Jäägeri koduklubi Aalesund kaotas võõral väljakul 0:2 Strömsgodsetile, Jääger tegi kaasa kogu kohtumise.

Artur Kotenko tööandja Stavangeri Viking alistus samuti võõrsil 1:3 Sandefjordile, Kotenko koosseisu ei kuulunud.

Bodö/Glimt tõusis oma hooaja teise võiduga liigatabelis 13. kohale, Aalesund langes kümnendaks ning Viking püsib viiendal positsioonil.

Raio Piiroja ja Joel Lindpere meeskonnad Fredrikstad ja Tromsö mängivad täna õhtul omavahel.